Про нас

ПРО КОМПАНІЮ

Більш ніж за 5 років на ринку негабаритних перевезень ми зарекомендували себе як надійний партнер для сотень наших постійних клієнтів.

Наш сучасний автопарк вже налічує 25 сучасних автомобілів і вже в грудні цього року виросте на 30% за рахунок придбаних нами 8 новеньких автомобілів MAN. Ми докладаємо максимум зусиль щоб підвищити якість нашого сервісу для вас.

Ми є найдинамічнішою і швидко зростаючої компанією на ринку негабаритних перевезень України. Всі наші зусилля спрямовані на досягнення максимальної задоволеності наших клієнтів від наших послуг. Компанія ПРОФАГРОТРАНС вже завоювала довіру сотень постійних клієнтів, чім ми дуже пишаємося, але не зупиняємося на досягнутому і постійно працюємо над розширенням нашої клієнтської бази. Ми будемо раді бачити і вас серед наших клієнтів. У нашій особі ви придбаєте надійного партнера з персональними умовами співпраці!

Негабаритні перевезення з Європи

Країни Європейського союзу, а також інші країни які не входять в союз, але розташовані територіально в Європі, вже стали основними торговим партнерами України і як показує минулорічний ріст на 29%, це далеко не межа. В зв’язку з чим, напрямок доставки негабаритних вантажів з Європи в Україну є нашим головним пріоритетом. Унаслідок налагодженого планування і оптимізації наших перевезень у нас завжди є вільні машини в Європі, що дає нам можливість прибути на завантаження аж до однієї доби. Наявність постійних експортних перевезень нашим автотранспортом дає нам можливість зробити для наших клієнтів ціну на перевезення до 50% нижче за решту цін на ринку! Наш Німецький офіс, при необхідності, зробить всі необхідні додаткові дозволи для перевезення негабариту по Європі за один день.

Негабаритні перевезення з України

Український експорт до Європи зростає величезними темпами, і як показує динаміка останніх років, структура експорту змінюється в більш якісну сторону. Наші виробники все більше і більше експортують товари з високою доданою вартістю. Збірні дерев’яні будинки, верстати і складне обладнання стали для нас буденним негабаритним вантажем з України в Європу. Ми пишаємося тим, що наші, багато шановні партнери, вибирають нас, як надійну ланку своїх логістичних ланцюжків в постачаннях до Європи. У нас величезний досвід організації і узгодження негабаритних перевезень з України в Європу, що дає нам можливість, зняти з клієнта всі турботи пов’язані з швидким отриманням всіх дозвільних документів. Ми пропонуємо і вам стати частиною дружної родини наших клієнтів.

Всі наші послуги

Ми можемо знайти рішення по доставці будь-якого негабаритного вантажу

Негабаритні вантажі бувають абсолютно різними, починаючи від стандартних комбайнів, трактатів, бульдозерів і фронтальних навантажувачів, сівалок, величезних самохідних кранів, ну і звичайно і закінчуючи яхтами і катерами. Ми за довгі роки роботи, і тисячі перевезень, напрацювали досвід і безліч рішення за всіма видами негабаритних перевезень і готові запропонувати вам наші комплексні рішення під ключ!

Ми напрацювали прекрасно працюючу систему взаємодії з усіма дозвільними і перевіряючими органами України, що дає нам можливість врахувати всі можливі нюанси, які можуть виникнути при складній проектної перевезення негабаритного вантажу, а в разі виникнення будь-якої проблеми максимально швидко і безболісно її вирішити

Наша Європейська філія в Німеччині, через який ми є учасниками загально Європейської системи узгоджень VEMAGS, дає нам можливість отримувати дозволи на нестандартні негабаритні перевезення по Європі за один день. Нашим партнерам, яким зручно працювати в правовому полі Євросоюзу ми припускаємо укладати договори і працювати з нами через Німецьке представництво, я кщо вам та зручніще та спокійніше

Таким чином ми можемо сміливо заявити про себе як про найбільш інноваційною, що динамічно розвивається з величезними амбіціями, фундамент до реалізації яких вже закладено. Якщо ви шукайте надійного партнера на довгі роки, ми саме така компанія. Ми докладемо максимум зусиль щоб виправдати вашу довіру, і привозити ваші вантажі швидко і точно в строк. Адже недарма девіз нашої компанії - Час дорожчий за гроші

Як ми працюєм

01 Шаг
Ви звертаєтесь до нас за прорахунками
Наши профессиональные логисты просчитываю оптимальный маршрут перевозки, учитываю все сложности которые могут возникнуть при прохождение пунктов контроля и границы. Мы берем на себя все разрешения и согласования.
02 Шаг
Ви підписуєте з нами заявку і договір
Наші професійні логісти прораховую оптимальний маршрут перевезення, враховую всі складнощі які можуть виникнути при проходження пунктів контролю і кордони. Ми беремо на себе всі дозволи і погодження.
03 Шаг
Ви оплачуєте рахунок вже по факту доставки вантажу
Фактично всі витрати по звичайних перевезень негабаритного вантажу ми беремо на себе, наші клієнти оплачують вже доставлений за місцем вивантаження вантаж