Доставка великогабаритних вантажів з Європи

Коли мова йде про перевезення великогабаритних вантажів, то по можливості об’єкт розбирають на частини і перевозять в невеликих автомобілях. Але така можливість є не завжди. Перевезення негабаритних товарів – це один з найскладніших видів доставки, вимагає від водіїв підвищеної уваги та обережності. Така транспортування детально регламентована, тому для уникнення проблем її варто довіряти тільки самим кваліфікованим працівникам. Так що ж має на увазі під собою ця послуга, в чому її специфічність?
Транспортування великогабаритних предметів – послуга, яка полягає в перевезенні об’єкта з габаритами, невідповідними під стандарти (зміщений центр ваги або велику вагу), саме ці показники ускладнюють доставку.

Великогабаритним називають об’єкт, якщо він перевищує такі параметри:

 • довжина – понад 16 метрів;
 • ширина – більше 2.5 метрів
 • висота – більше 3 метрів.

Негабаритним вважаються такі об’єкти:

 • спеціальна техніка та обладнання в сфері промисловості (крани, бульдозери, екскаватори);
 • техніка для будівництва або ремонту доріг;
 • водні судна (катери, яхти);
 • обладнання для сільського господарства (трактори, сівалки, комбайни);
 • складні конструкції (труби, залізобетонні елементи).

Особливості транспортування великогабаритних вантажів

Перевезення великогабаритних предметів, як всередині країни, так і між державами вимагає скрупульозної планування. Ми працюємо за такою схемою:

 • Наш представник обговорює з замовником об’єкт, котрий очікує транспортування; визначає категорію і параметри вантажу.
 • Потім вибирає спосіб транспортування, підбирає відповідний транспортний засіб, за допомогою якого буде комфортне зробити перевезення, враховуючи параметри вантажу.
 • Формує найкоротший, але в той же час оптимальний маршрут, в якому виключає більшість мостів, вузькі дороги. Обов’язково враховуються всі нюанси ПДР під час міжнародних перевезень і законодавства.
 • При необхідності проектує технології проведення вантажно-розвантажувальних робіт і схеми надійного кріплення вантажу.
 • Оформлення всіх документів і дозволів, наявність яких залежить від категорії об’єкта і складеного аналітиками маршруту.

Транспортування великогабаритного вантажу


Безпека – це один з найважливіших аспектів транспортування. Тому у водія обов’язково повинен бути досвід перевезення великогабаритних вантажів. Транспортний засіб має пройти перевірку, у разі якщо перевозиться предмет виходить за межу платформи, то обов’язково повинен бути встановлений знак «Великогабаритний вантаж». Доставка відбувається тільки при допустимих погодних умовах. Водій точно дотримується заданого маршруту, а також правил дорожнього руху. Якщо виникне необхідність, може бути організовано супровід поліцейським автомобілем.


Тонкощі перевезення негабаритних об’єктів з Європи


До перевезення великогабаритних об’єктів пред’являється безліч вимог і Україна не виняток. У зв’язку з тим, що 95% українських доріг необхідний ремонт, уряд запровадив нові стандарти для транспортування великорозмірних предметів. Тому тепер важче отримати дозвіл на проїзд по дорогах, які спроектовані за застарілими технологіями. Оскільки європейські дороги в хорошому стані, то навантаження вони витримують без наслідків для дорожнього покриття, а для українських доріг той же вантаж призведе до ще більших пошкоджень дорожнього покриття.

Юридично транспортування негабаритних товарів регламентується трьома законами України:

 • ЗУ «Про автомобільні дороги»;
 • ЗУ «Про автомобільний транспорт»;
 • ЗУ «Про дорожній рух».


Отриманням дозволу займаються наші фахівці. Ми самі подаємо заяву з проханням дозволити транспортування. Також дуже важливо надати маршрут для узгодження його з Укравтодором та компанією з електропостачання. Будь-яка з цих компаній може запросити креслення перевезеного об’єкта або результати зважування. Узгодження маршруту для звичайного перевізника може зайняти від 10 днів до декількох місяців. Дозвіл видається лише на три місяці на один або кілька рейсів. Отримати міжнародне дозвіл трохи складніше, тому що воно оформляється в кожній країні, через яку проходить маршрут. Це може зайняти від 5 до 45 днів. Ми зі свого боку вже маємо величезну кількість річних дозволів, виданих основними Європейськими країнами, що дозволяє нам приступити до перевезення вантажу хоч завтра без будь-яких погоджень. Також величезним конкурентною перевагою є наявність у компанії «ПРОФАГРОТРАНС» власного німецького офісу, який може набагато оперативніше до замовити і отримати бракуючи для перевезення дозволи.

Відгуки клієнтів

Ми дуже цінуємо думку наших клієнтів і намагаємося працювати так, щоб нас рекомендували партнерами!

Величезне спасибі за оперативну доставку вантажу. Ми залишилися дуже задоволені співпрацею і будемо звертатися знову.

Александр Сиволапов
Директор - ООО «Индустрия Техногрупп»

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Mary Scott
Founder & CEO
Thursday, August 31, 2017

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Mary Scott
Founder & CEO
Thursday, August 31, 2017

Переваги

Протягом останніх 5 років ми завоювали довіру сотень наших клієнтів і інтенсивно працюємо над поліпшенням якості наших послуг.

GPS Моніторинг

Ви можете 24 години в добу відстежувати ваш вантаж по реальним GPS координатам машини на карті. Наші логісти та водії завжди на зв’язку!

Всі дозволи

Ми швидше за всіх отримаємо для вас всі дозволи і гарантовано пройдемо всі пункти контролю і кордони. Ви задубіть про документах і витрачених нервах на чиновників

Великий досвід

Наш багато річний досвід і тисячі рейсів дозволили накопичити нам рішення для всіх можливих проблем і складнощів які можуть виникнути. Наша перевезення обійдеться вам саме в заявлену вартість.

У вас є конкретне питання

Прорахунок вантажа протягом 15 хвилин