Доставка великогабаритних вантажів з Європи

Коли мова йде про перевезення великогабаритних вантажів, то по можливості об’єкт розбирають на частини і перевозять в невеликих автомобілях. Але така можливість є не завжди. Перевезення негабаритних товарів – це один з найскладніших видів доставки, що вимагає від водіїв підвищеної уваги та обережності. Таке перевезення детально регламентоване, тому для уникнення проблем його варто довірити тільки найбільш кваліфікованим перевізникам.

Так що ж це таке і в чому його специфічність?
Транспортування великогабаритних предметів – послуга, яка полягає в перевезенні об’єкта, котрий неможливо вмістити в стандартний транспортний засіб. 

Негабаритними вважаються такі об’єкти:

 • спеціальна техніка та обладнання в сфері промисловості (крани, бульдозери, екскаватори);
 • техніка для будівництва або ремонту доріг;
 • водні судна (катери, яхти);
 • обладнання для сільського господарства (трактори, сівалки, комбайни);
 • складні конструкції (труби, залізобетонні елементи).

Перевезення великогабаритних вантажів детально регламентується, необхідне оформлення дозвільних документів, часто – супровід машиною-“пілотом”, поліцією.

Особливості транспортування великогабаритних вантажів

Перевезення великогабаритних предметів, як всередині країни, так і між державами, вимагає скрупульозного планування. Ми працюємо за такою схемою:

 • наш представник обговорює з замовником об’єкт, котрий очікує транспортування, визначає категорію і параметри вантажу;
 • потім вибирає спосіб транспортування, підбирає відповідний транспортний засіб, за допомогою якого буде комфортно зробити перевезення, враховуючи параметри вантажу;
 • формує найкоротший, але в той же час оптимальний маршрут, в якому виключає більшість мостів, вузькі дороги. Обов’язково враховуються всі нюанси ПДР під час міжнародних перевезень і законодавства;
 • при необхідності проектує технології проведення вантажно-розвантажувальних робіт і схеми надійного кріплення вантажу;
 • оформлення всіх документів і дозволів, наявність яких залежить від категорії об’єкта і складеного аналітиками маршруту.

Транспортування великогабаритного вантажу


Безпека – це один з найважливіших аспектів транспортування. Тому у водія обов’язково повинен бути досвід перевезення великогабаритних вантажів. Транспортний засіб має пройти перевірку. У разі, якщо об’єкт транспортування виходить за межі платформи, то обов’язково повинен бути встановлений знак «Великогабаритний вантаж». Доставка відбувається тільки при допустимих погодних умовах. Водій точно дотримується заданого маршруту, а також правил дорожнього руху. Якщо виникне необхідність, може бути організовано супровід поліцейським автомобілем.


Тонкощі перевезення негабаритних об’єктів з Європи


До перевезення великогабаритних об’єктів пред’являється безліч вимог і Україна не виняток. У зв’язку з тим, що 95% українських доріг потребує ремонту, уряд запровадив нові стандарти для транспортування великорозмірних предметів. Тому тепер важче отримати дозвіл на проїзд по дорогах, які спроектовані за старими технологіями. Оскільки європейські дороги в хорошому стані, то навантаження вони витримують без наслідків для дорожнього покриття, а для українських доріг той же вантаж призведе до ще більшого пошкодженя дорожнього покриття.

Юридично транспортування негабаритних товарів регламентується трьома законами України:

 • ЗУ «Про автомобільні дороги»;
 • ЗУ «Про автомобільний транспорт»;
 • ЗУ «Про дорожній рух».


Отриманням дозволу займаються наші фахівці. Ми самі подаємо заяву з проханням дозволити транспортування. Важливо надати маршрут для узгодження його з  Департаментом патрульної поліції України та (у випадку високого вантажу) компанією з електропостачання. Будь-яка з цих компаній може запросити креслення об’єкта або результати зважування.

Узгодження маршруту для звичайного перевізника може зайняти від 10 днів до декількох місяців. Дозвіл видається лише на три місяці на один або кілька рейсів. Отримати міжнародний дозвіл трохи складніше, тому що воно оформляється в кожній країні, через яку проходить маршрут. 

Компанія регулярно отримує річні европейські дозволи на перевезення вантажів певних розмірів практично на всю техніку. Таким чином, якщо вантаж має вказані в дозволі параметри, від моменту заповнення замовником заявки до моменту перевезення проходить значно менше часу.

Також компанія «ПРОФАГРОТРАНС» має офіс в Німеччині – завдяки цьому ми можемо дуже швидко отримувати нові дозволи.

За роки роботи ми розробили ефективну технологію співпраці з клієнтами і зарекомендували себе як надійний партнер в сфері організації негабаитних перевезень.

Переваги

Протягом останніх 5 років ми завоювали довіру сотень наших клієнтів і інтенсивно працюємо над поліпшенням якості наших послуг

GPS Моніторинг

Ви можете відстежувати ваш вантаж 24 години в добу,  за реальними GPS координатами машини на карті. Наші логісти та водії завжди на зв’язку!

Всі дозволи

Ми швидше за всіх отримаємо для вас всі дозволи і гарантовано пройдемо всі пункти контролю і кордони

Великий досвід

Наш багаторічний досвід і тисячі зроблених рейсів дозволяють знайти рішення для будь-яких можливих проблем. Ніяких прихованих платежів і несподіваних доплат. Наше перевезення обійдеться вам  в заявлену вартість

Дізнайтесь вартість та срок доставки: заповніть форму та отримайте орієнтовний розрахунок від наших логістів