НегабаритнЕ обладнання та техніка з Європи

Компанія ПРОФАГРОТРАНС займається перевезенням негабаритной техніки та обладнання з Європи в Україну, по Україні, вивезенням з країни. Особливість компанії в тому, що послуга надається «під ключ» з оформленням всіх необхідних на ввезення / вивезення документів. 

Компанія регулярно отримує річні европейські дозволи на перевезення вантажів певних розмірів практично на всю техніку. Таким чином, якщо вантаж має вказані в дозволі параметри, від моменту заповнення замовником заявки до моменту перевезення проходить значно менше часу.

Також компанія «ПРОФАГРОТРАНС» має офіс в Німеччині – завдяки цьому ми можемо дуже швидко отримувати нові дозволи.

За роки роботи ми розробили ефективну технологію співпраці з клієнтами і зарекомендували себе як надійний партнер в сфері організації негабаитних перевезень.

Доставка негабариту в Україну

Зазвичай доставка негабаритного вантажу по Україні не викликає особливих складнощів з документами і самим переміщенням. Найбільше складнощів створюється на митниці при перетині кордону, а також під час шляху за кордоном. Це обумовлено в першу чергу відмінністю законодавства, правил дорожнього руху, якістю доріг та можливостями траси.


Тому складніше знайти досвідчених водіїв з знаємо міжнародних перевезень, а також отримати всі документи максимально швидко. Не варто забувати, що на кордоні всі параметри вантажу перевіряються з граничною точністю. Але все це цілком вирішуване, якщо за справу візьмуться фахівці нашої компанії.

Перевезення негабариту по Україні

Компанія ПРОФАГРОТРАНС пропонує послуги з транспортування негабариту будь-якої складності, а саме:

 • сільськогосподарська техніка – трактори, обприскувачі, комбайни, сівалки, помпи, культиватори, борони і жатки;
 • будівельна техніка – каменедробарки, бетономішалки, крани, екскаватори, бульдозери, бурові установки, асфальтоукладальники і т.д.;
 • великі металеві конструкції;
 • довгоміри, труби, бури тощо;
 • промислове обладнання – турбіни, дробарки, гуркоту, реактори, верстати, котли, цистерни;
 • морський транспорт – катери, човни, батискафи, яхти;
 • військова техніка – БТР, БМД, БМП.

Чому вам варто звернутися в компанію ПРОФАГРОТРАНС?

Щоб полегшити собі завдання, заощадити час, кошти під час перевезення негабариту, найкраще довіритися фахівцям. В послуги компанії ПРОФАГРОТРАНС входить:

 • оформлення дозволу на транспортування, фактично без участі замовника;
 • затвердження термінів доставки, маршруту, техніки, безпеки;
 • узгодження маршруту з Нацполіцією;
 • вибір оптимального транспорту;
 • постійний контроль пересування.

Наші водії мають великий стаж роботи, пройшли перевірку кваліфікації, відповідально ставляться до справи.

Дізнайтесь вартість та срок доставки: заповніть форму та отримайте орієнтовний розрахунок від наших логістівПереваги

Протягом останніх 5 років ми завоювали довіру сотень наших клієнтів і інтенсивно працюємо над поліпшенням якості наших послуг.

GPS Моніторинг

Ви можете 24 години в добу відстежувати ваш вантаж по реальним GPS координатам машини на карті. Наші логісти та водії завжди на зв’язку!

Всі дозволи

Ми швидше за всіх отримаємо для вас всі дозволи і гарантовано пройдемо всі пункти контролю і кордони. Ви задубіть про документах і витрачених нервах на чиновників

Великий досвід

Наш багато річний досвід і тисячі рейсів дозволили накопичити нам рішення для всіх можливих проблем і складнощів які можуть виникнути. Наша перевезення обійдеться вам саме в заявлену вартість.