Перевезення будівельної техніки з Європи

Будь-якій компанії, що займається будівництвом, необхідно час від часу транспортувати обладнання до місця зведення об’єктів. Дана послуга актуальна і для продавців сільгоспобладнання.

Наша логістична компанія спеціалізується на негабаритних перевезеннях з Європи і Скандинавії в Україну, з України в Європу і Скандинавію. Щоб здійснити таку доставку, потрібні спеціальні транспортні засоби, оформлення дозвільних документів. Так як «ПРОФАГРОТРАНС» – логістична компанія повного циклу, ми вирішуємо всі питання, пов’язані перевезенням будівельної техніки з Європи та Скандинавії в Україну, а також з України в Європу і Скандинавію.

Яке будівельне обладнання ми перевозимо?

До нас можна звернутися для транспортування:

 • екскаваторів;
 • навантажувачів;
 • бурових машин;
 • маніпуляторів;
 • бульдозерів;
 • ковзанок;
 • кранів;
 • грейдерів;
 • дробильних машин, та іншої техніки.

Наших ресурсів вистачить, щоб перевезти будь-яку б/в сільгосптехніку. Здійснюємо доставку з Європи на будмайданчики та інші зазначені замовником місця, що знаходяться як на території України, так і за її межами.
Часто нашими клієнтами стають дрібні та середні забудовники, зацікавлені не в придбанні обладнання, а в його оренді. Перевезення будівельної техніки з так званої ближньої Європи до Києва, Одеси, Харкова, Дніпро буде коштувати порівняно недорого. Дорожче обійдеться транспортування агрегатів з Німеччини, Туреччини, Італії, Бельгії, Іспанії, Хорватії – така послуга зацікавить українських дилерів.

З огляду на те, що подібне обладнання не відрізняється мобільністю, а в деяких випадках не може самостійно пересуватися по звичайних дорогах, ми пропонуємо укомплектований автопарк, до якого включено транспорт з високою вантажопідйомністю.
У наших водіїв є досвід в доставці негабариту, в тому числі дробильного, бурового, фрезерного, ударного обладнання. Якщо ваше підприємство займається укладанням огрядного покриття, вас зацікавить перевезення дорожньо-будівельної техніки, наприклад, асфальтоукладачів. Компаніям, які займаються зведенням висотних будівель, буде цікава доставка баштових кранів та їх складових частин.

Особливості перевезення важкої будівельної техніки

Для перевезення негабаритного вантажу потрібно отримати дозвільні документи в Департаменті патрульної поліції. Якщо мова йде про порівняно невеликі навантажувачі, укладальні машини, екскаватори, дозволи не потрібні.

Перед тим, як приступити безпосередньо до доставки, наші фахівці розроблять правильний маршрут з урахуванням висоти ліній електропередач, мостів, шляхопроводів. Це дозволить перевезти негабаритний вантаж безпечно.


Здійснюючи навантажувальні роботи, ми розраховуємо центр ваги, щоб вантаж при доставці не зміщувати. До того ж він фіксується спеціальними ременями і тросами.

Як здійснюється доставка спецтехніки?

Асфальтоукладачі й навантажувачі малих розмірів транспортуються на автомобілях, інші агрегати доцільно доставляти автопоїздами, оснащеними напівпричепами таких видів:

 • ступінчатий. З їх допомогою можна транспортувати колісний або гусеничний транспорт;
 • баластний. Підходить для великогабаритних вантажів, наприклад, кранів;
 • рамний низької висоти;
 • рамний середньої висоти. Так можна доставити землерийне обладнання.

Нами проводиться перевезення будівельної техніки тралом, на посиленій платформі, що витримує вагу бурових машин. Навантажувачі можуть доставлятися на лафетах, але такий причіп для перевезення будівельної техніки використовується в нашій компанії рідше.

Допоможемо перевезти негабаритну будівельну техніку з Європи

Ми легко перевеземо негабарит між містами Європи і України, зробимо доставку спецтехніки назад в Європу. Для цього нам знадобиться мінімум інформації від замовника: розміри і вага, а також пункт, звідки слід забрати об’єкт, місце доставки і габарити вантажу. Все інше, включаючи необхідні розрахунки, опрацювання маршруту, ми візьмемо на себе. Ціна перевезення будівельної техніки в компанії «ПРОФАГРОТРАНС» доступна. Довіривши транспортування негабаритного вантажу нашим фахівцям, ви отримаєте:

 • оформлення документації. Навіть найменша помилка призведе до того, що вантаж не пропустять через кордон. Ми таких помилок не допускаємо;
 • досвідчених водіїв. Транспортування негабариту пов’язана з підвищеним ризиком, тому у нас працюють досвідчені співробітники, які знають, як себе вести в нестандартних ситуаціях і не допускати їх;
 • відстеження доставки. Ви завжди будете знати, де знаходиться ваш вантаж.

Компанія«ПРОФАГРОТРАНС» – ваш надійний перевізник. Замовляйте послугу вже зараз.

Переваги

Протягом останніх 5 років ми завоювали довіру сотень наших клієнтів і інтенсивно працюємо над поліпшенням якості наших послуг.

GPS Моніторинг

Ви можете 24 години в добу відстежувати ваш вантаж по реальним GPS координатам машини на карті. Наші логісти та водії завжди на зв’язку!

Всі дозволи

Ми швидше за всіх отримаємо для вас всі дозволи і гарантовано пройдемо всі пункти контролю і кордони. Ви задубіть про документах і витрачених нервах на чиновників

Великий досвід

Наш багато річний досвід і тисячі рейсів дозволили накопичити нам рішення для всіх можливих проблем і складнощів які можуть виникнути. Наша перевезення обійдеться вам саме в заявлену вартість.