Перевезення будівельної техніки з Європи

Будь-якій компанії, що займається будівництвом, необхідно час від часу транспортувати обладнання до місця зведення об’єктів. Дана послуга актуальна і для продавців сільгоспобладнання. Наша логістична компанія соціалізується на негабаритних перевезеннях з Європи і Скандинавії в Україні, з України в Європу і Скандинавію.
Щоб здійснювати таку доставку потрібні спеціальні транспортні засоби, оформлення дозвільних документів. Так як «ПРОФАГРОТРАНС». – логістична компанія повного циклу, ми вирішуємо всі питання, пов’язані перевезенням будівельної техніки з Європи та Скандинавії в Україні, з України в Європу і Скандинавію.

Яке будівельне обладнання ми перевозимо?


До нас можна звернутися для транспортування:

 • екскаваторів;
 • навантажувачів;
 • бурових машин;
 • маніпуляторів;
 • бульдозерів;
 • ковзанок;
 • кранів;
 • грейдерів;
 • камінядробілок ін.

Наших ресурсів вистачить, щоб перевезти будь-яку б / в сільгосптехніку. Здійснюємо доставку з Європи на буд майданчики і інші зазначені замовником місця, що знаходяться як на території України, так і за її межами.
Часто нашими клієнтами стають дрібні і великі забудовники, зацікавлені не в придбанні обладнання, а в його оренді. Перевезення будівельної техніки з так званої ближньої Європи до Києва, Одеси, Харкова, Дніпро буде коштувати порівняно недорого. Дорожче обійдеться транспортування агрегатів з Німеччини, Туреччини, Італії, Бельгії, Іспанії, Хорватії яка більш зацікавить українських дилерів.


З огляду на, що подібне обладнання не відрізняється мобільністю, а в деяких випадках не може самостійно пересуватися по звичайних дорогах, ми пропонуємо укомплектований автопарк, до якого включено транспорт з високою вантажопідйомністю.
У наших водіїв є досвід в доставці негабариту, в тому числі дробильного, бурового, фрезерного, ударного обладнання. Якщо ваше підприємство займається укладанням огрядного покриття, вас зацікавить перевезення дорожньо-будівельної техніки, наприклад, ковзанок. Компаніям, які займаються зведенням висотних будівель, буде цікава доставка баштових кранів їх складових частин.

Особливості перевезення важкої будтехніки


Через нестандартних розмірів для перевезення негабаритного вантажу, потрібно буде узгодити дозвільних документів в Укравтодорі і транспортної поліції. Якщо мова йде про порівняно невеликих навантажувачах, укладальних машинах, екскаваторах, дозволу не потрібні.
Перед тим як приступити безпосередньо до доставки фахівці розроблять правильний маршрут з урахуванням висоти ліній електропередач, мостів, шляхопроводів. Це дозволить перевезти негабаритний вантаж безпечно.
Здійснюючи навантажувальні роботи, ми розраховуємо центр ваги, щоб вантаж при доставці не зміщувати. До того ж він фіксується спеціальними ременями і тросами.


Як здійснюється доставка спецтехніки?


Котки й навантажувачі малих розмірів транспортуються на автомобілях, інші агрегати доцільно доставляти автопоїздами, оснащеними напівпричепами таких видів:

 • Ступінчатий. З їх допомогою можна транспортувати колісний або гусеничний транспорт.
 • Баластний. Підходять для великогабаритних вантажів, наприклад, кранів.
 • РАМН низьку висоту. Так як забезпечується передній заїзд і виступи, спецтехніка надійно фіксується.
 • РАМН середньої висоти. Таким чином можна доставити землерийне обладнання.


Нами проводиться перевезення будівельної техніки тралом, на посиленій платформі, що витримує вагу бурових машин. Навантажувачі можуть доставлятися на лафетах, але такий причіп для перевезення будівельної техніки використовується в нашій компанії рідше.


Допоможемо перевезти негабаритну будівельну техніку з Європи


Ми легко перевеземо негабарит між містами Європи і України, зробимо доставку спецтехніки назад в Європу. Для цього нам знадобиться мінімум інформації від замовника: розміри і вага, а також пункт, звідки слід забрати об’єкт, місце доставки і габарити вантажу. Все інше, включаючи необхідні розрахунки, опрацювання маршруту ми візьмемо на себе. Ціна перевезення будівельної техніки в компанії «ПРОФАГРОТРАНС» доступна. Довіривши транспортування негабаритного вантажу нашим фахівцям, ви отримаєте:

 • Оформлення документації. Навіть найменша помилка призведе до того, що вантаж не пропустять через кордон. Ми таких помилок не допускаємо.
 • Досвідчених водіїв. Транспортування негабариту пов’язана з підвищеним ризиком, тому у нас працюють досвідчені співробітники, які знають, як себе вести в нестандартних ситуаціях і не допускати їх.
 • Відстеження доставки. Ви завжди будете знати, де знаходиться ваш вантаж.


В особі компанії «ПРОФАГРОТРАНС». ви отримаєте надійного перевізника. Замовляйте послугу вже зараз.

Відгуки клієнтів

Ми дуже цінуємо думку наших клієнтів і намагаємося працювати так, щоб нас рекомендували партнерами!

Величезне спасибі за оперативну доставку вантажу. Ми залишилися дуже задоволені співпрацею і будемо звертатися знову.

Александр Сиволапов
Директор - ООО «Индустрия Техногрупп»

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Mary Scott
Founder & CEO
Thursday, August 31, 2017

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Mary Scott
Founder & CEO
Thursday, August 31, 2017

Переваги

Протягом останніх 5 років ми завоювали довіру сотень наших клієнтів і інтенсивно працюємо над поліпшенням якості наших послуг.

GPS Моніторинг

Ви можете 24 години в добу відстежувати ваш вантаж по реальним GPS координатам машини на карті. Наші логісти та водії завжди на зв’язку!

Всі дозволи

Ми швидше за всіх отримаємо для вас всі дозволи і гарантовано пройдемо всі пункти контролю і кордони. Ви задубіть про документах і витрачених нервах на чиновників

Великий досвід

Наш багато річний досвід і тисячі рейсів дозволили накопичити нам рішення для всіх можливих проблем і складнощів які можуть виникнути. Наша перевезення обійдеться вам саме в заявлену вартість.

У вас є конкретне питання

Прорахунок вантажа протягом 15 хвилин