Перевезення будівельної техніки з Європи

Наша транспортна компанія спеціалізується на негабаритних перевезеннях з краън Європи в Україну і навпаки. «ПРОФАГРОТРАНС» – компанія повного циклу, ми вирішуємо всі питання, пов’язані перевезенням будівельної техніки з Європи в Україну, а також з України в Європу.

Яке будівельне обладнання ми перевозимо?

До нас можна звернутися для транспортування:

 • екскаваторів;
 • навантажувачів;
 • бурових машин;
 • маніпуляторів;
 • бульдозерів;
 • ковзанок;
 • кранів;
 • грейдерів;
 • дробильних машин, та іншої техніки.

Наших ресурсів вистачить, щоб перевезти будь-яку б/в  та нову будівельну техніку. Здійснюємо доставку з Європи на будмайданчики та інші зазначені замовником місця, що знаходяться як на території України, так і за її межами. Ми пропонуємо укомплектований автопарк, до якого включено транспорт з високою вантажопідйомністю.

У наших водіїв є досвід в доставці негабариту, в тому числі дробильного, бурового, фрезерного, ударного обладнання. Якщо ваше підприємство займається укладанням огрядного покриття, вас зацікавить перевезення дорожньо-будівельної техніки, наприклад, асфальтоукладачів. Компаніям, які займаються зведенням висотних будівель, буде цікава доставка баштових кранів та їх складових частин.

Особливості перевезення важкої будівельної техніки

Для перевезення негабаритного вантажу потрібно отримати дозвільні документи в Національній поліції. Якщо мова йде про порівняно невеликі навантажувачі, укладальні машини, екскаватори, дозволи не потрібні.

Перед тим, як приступити безпосередньо до доставки, наші фахівці розроблять правильний маршрут з урахуванням висоти ліній електропередач, мостів, шляхопроводів. Це дозволить перевезти негабаритний вантаж безпечно.

Здійснюючи навантажувальні роботи, ми розраховуємо центр ваги, щоб вантаж при доставці не зміщувався. До того ж, він фіксується спеціальними ременями і тросами.

Як здійснюється доставка спецтехніки?

Асфальтоукладачі й навантажувачі малих розмірів транспортуються звичайними тентами, інші агрегати доцільно доставляти автопоїздами, оснащеними спеціальними причепами для негабаритних вантажів.

  Допоможемо перевезти негабаритну будівельну техніку з Європи

  Ми легко перевеземо негабарит між містами Європи і України, зробимо доставку спецтехніки назад в Європу. Для цього нам знадобиться мінімум інформації від замовника: розміри і вага, а також пункт, звідки слід забрати об’єкт, місце доставки і габарити вантажу. Все інше, включаючи необхідні розрахунки, опрацювання маршруту, ми візьмемо на себе. Довіривши транспортування негабаритного вантажу нашим фахівцям, ви отримаєте:

  • оформлення документації. Навіть найменша помилка призведе до того, що вантаж не пропустять через кордон. Ми таких помилок не допускаємо;
  • досвідчених водіїв. Транспортування негабариту пов’язана з підвищеним ризиком, тому у нас працюють досвідчені співробітники, які знають, як себе вести в нестандартних ситуаціях і не допускати їх;
  • відстеження доставки. Ви завжди будете знати, де знаходиться ваш вантаж.

  Компанія«ПРОФАГРОТРАНС» – ваш надійний перевізник. Замовляйте послугу вже зараз.

  Дізнайтесь вартість та срок доставки: заповніть форму та отримайте орієнтовний розрахунок від наших логістів  Переваги

  Протягом останніх 7 років ми завоювали довіру сотень наших клієнтів і інтенсивно працюємо над поліпшенням якості наших послуг.

  GPS Моніторинг

  Ви можете 24 години в добу відстежувати ваш вантаж по реальним GPS координатам машини на карті. Наші логісти та водії завжди на зв’язку!

  Всі дозволи

  Ми швидше за всіх отримаємо для вас всі дозволи і гарантовано пройдемо всі пункти контролю і кордони. Ви задубіть про документах і витрачених нервах на чиновників

  Великий досвід

  Наш багато річний досвід і тисячі рейсів дозволили накопичити нам рішення для всіх можливих проблем і складнощів які можуть виникнути. Наша перевезення обійдеться вам саме в заявлену вартість.