Перевезення довгомірних вантажів з Європи

Наша компанія пропонує швидку і безпечне перевезення довгомірних вантажів з Європи. У нас є власний транспорт, який підбирається відповідно до типу і габаритами перевезеного об’єкта. У нашому штаті працюють тільки досвідчені водії.

Що таке довгомірні вантажі?


Довгомірним визнається об’єкт, який виступає за кордон платформи на 200 або більше сантиметрів. До довгомірним вантажам відносять:

 • рейки;
 • довгі труби;
 • балки;
 • колоди або дошки;
 • опорні стовпи;
 • інші конструкції або спеціальне обладнання.

При оформленні таких об’єктів вони позначаються як довгомірні. Їх транспортування вимагає підбору специфічного транспорту і особливої ​​підготовки від водія.

Транспорт


До спеціальної вантажоперевізної спецтехніки для транспортування довгомірних об’єктів є ряд вимог:

 • Надійність.
 • Відповідність довжини платформи розміром вантажу.
 • Гранична вантажопідйомність, дорівнює масі транспортуються конструкцій.
 • Висота бортів.
 • Здатність зберігати працездатність в несприятливих кліматичних умовах.
 • Правильно оформлені документи на машину з юридичної точки зору.


Оренда спецтехніки обійдеться в рази дешевше ніж її придбання. Тому рекомендуємо звернутися в компанію «ПРОФАГРОТРАНС». для доставки. Ми підберемо транспорт, розробимо маршрут і запропонуємо оптимальну ціну перевезення довгомірних вантажів.

Логістика


Перш ніж вирушити в дорогу знадобиться ретельно скласти маршрут. Ця умова є обов’язковою, тому що для транспортування довгого вантажу необхідні наступне:

 1. Ширококолійна траса. Для зручного розвороту транспорту. Прокладаючи маршрут варто вибирати ті шляхи, де найменше зустрічаються повороти в поєднанні з вузькими ділянками.
 2. Паливо. По дорозі повинні зустрічатися бензоколонки для дозаправки.
 3. Заміський рух. У деяких великих містах заборонено пересування великогабаритного транспорту. Це зроблено з метою зниження ризику виникнення аварійних ситуацій і спрощення трафіку в місті. У зв’язку з цим варто уникати проїздів через міста.


Грамотний підхід до проектування маршруту гарантує швидку доставку і збереження вантажу.

Юридична сторона


Крім технічної сторони питання перевезень довгомірних вантажів важливо враховувати і юридичну. Так, знадобиться підготувати наступний пакет документів:


 1. Інвойс – рахунок-фактура. Знадобиться для пред’явлення при перетині кордону. Документ підтверджує вартість вантажу.
  2. Пакувальний лист. Служить в якості доповнення до рахунку-фактурі. Містить в собі повний перелік позицій вантажу. Також знадобиться на кордоні.
  3. Специфікація. Документ є супровідним і служить для поділу кожної з позицій вантажу за своєю специфікою.
  4. Транзитна декларація типу «Т-1». Даний документ потрібен для благополучного перетину державного кордону України з країнами ЄС. Оформляється безпосередньо на митниці. Повинен бути виготовлений в разі транспортування довгомірного вантажу неєвропейського походження з території ЄС автотранспортом.
  5. Декларація типу «ЕХ-1». Документ за своєю суттю аналогічний з декларацією «Т-1» різниця полягає в походження товару. Європейський вантаж, який реалізується на експорт протягом всього шляху повинен супроводжуватися декларацією «ЕХ-1». Вона дозволяє без порушень законодавства продавати товари з Європи в Україну і при цьому дає можливість як відправнику, так і одержувачу економити грошові кошти на сплату податків.
  6. Накладна CMR. Потрібно для перевезення вантажу. Є обов’язковим документом.
  7. Автодорожная накладна. Це документ міжнародного типу, який містить в собі повну інформацію про вантаж: дату відвантаження; дані про перевізника; назва вантажу; час доставки; вартість перевезення. Також підтверджує наявність відповідного договору між постачальником і споживачем. Накладна повинна бути підписана відправником і перевізником. Документ не може бути індексованих.


Після того як всі документи готові – можна приступати до завантаження і транспортування довгомірних вантажів з ЄС в Україну.
Перевезення товару з Європи – це досить клопітка і витратна справа. Тому, щоб уникнути непорозумінь з митною та прикордонною службою розумніше буде звернутися за допомогою в спеціалізовану компанію, яка займається перевезенням довгомірних вантажів.

Переваги

Протягом останніх 5 років ми завоювали довіру сотень наших клієнтів і інтенсивно працюємо над поліпшенням якості наших послуг.

GPS Моніторинг

Ви можете 24 години в добу відстежувати ваш вантаж по реальним GPS координатам машини на карті. Наші логісти та водії завжди на зв’язку!

Всі дозволи

Ми швидше за всіх отримаємо для вас всі дозволи і гарантовано пройдемо всі пункти контролю і кордони. Ви задубіть про документах і витрачених нервах на чиновників

Великий досвід

Наш багато річний досвід і тисячі рейсів дозволили накопичити нам рішення для всіх можливих проблем і складнощів які можуть виникнути. Наша перевезення обійдеться вам саме в заявлену вартість.