Перевезення довгомірних вантажів з Європи

Наша компанія пропонує швидку і безпечне перевезення довгомірних вантажів з Європи. У нас є власний транспорт, який підбирається відповідно до типу і габаритами перевезеного об’єкта. У нашому штаті працюють тільки досвідчені водії.

Що таке довгомірні вантажі?


Довгомірним визнається об’єкт, який виступає за кордон платформи на 200 або більше сантиметрів. До довгомірним вантажам відносять:

  • рейки;
  • довгі труби;
  • балки;
  • колоди або дошки;
  • опорні стовпи;
  • інші конструкції або спеціальне обладнання.

При оформленні таких об’єктів вони позначаються як довгомірні. Їх транспортування вимагає підбору специфічного транспорту і особливої ​​підготовки від водія.

Дізнайтесь вартість та срок доставки: заповніть форму та отримайте орієнтовний розрахунок від наших логістівПереваги

Протягом останніх 5 років ми завоювали довіру сотень наших клієнтів і інтенсивно працюємо над поліпшенням якості наших послуг.

GPS Моніторинг

Ви можете 24 години в добу відстежувати ваш вантаж по реальним GPS координатам машини на карті. Наші логісти та водії завжди на зв’язку!

Всі дозволи

Ми швидше за всіх отримаємо для вас всі дозволи і гарантовано пройдемо всі пункти контролю і кордони. Ви задубіть про документах і витрачених нервах на чиновників

Великий досвід

Наш багато річний досвід і тисячі рейсів дозволили накопичити нам рішення для всіх можливих проблем і складнощів які можуть виникнути. Наша перевезення обійдеться вам саме в заявлену вартість.