Перевезення катерів, яхт з Європи

Якщо ви купили катер або яхту в Європі і тепер вам потрібно перевезти її на територію України, звертайтеся в компанію «ПРОФАГРОТРАНС». Оптимальним в цьому випадку є варіант доставки автомобільним транспортом, він буде швидше і максимально безпечним. Наші фахівці знайомі з тонкощами доставки негабаритних вантажів, тому перевезення катерів, яхт з Європи за участю наших фахівців займе мінімум часу, а цінний вантаж прибуде в цілості.
У європейських країнах у нас є партнери, які допоможуть оформити всю дозвільну документацію. Співпрацюючи з нами, ви уникнете проблем з поліцією, митними службами. Ви витратили достатньо коштів на покупку сучасного плавзасобу, дозвольте нам допомогти вам заощадити на його доставку.

Наявність власного човна – дороге задоволення, але не всіх це зупиняє, вони набувають судно в Європі і стають перед питанням доставки вантажу в Україну. Зробити це по воді можна далеко не завжди, крім того, може знадобитися транспортування з Європи в Україну, так як цілий рік тримати катер або яхту в воді не завжди можливо через погодні умови.
Незважаючи на те, що ринок досить наповнений фірмами, які пропонують послуги транспортування негабариту, варто вибирати перевізника відповідально. Перевезення суден – одна з найпоширеніших замовляються у нас послуг.

Ви можете довіритися нам з наступних причин:

 1. Ми зібрали команду досвідчених водіїв, які знаються на тонкощах перевезення яхт, катерів, човнів. Їм можна довірити транспортування навіть найдорожчих моделей.
 2. У нас є автопарк з відповідним транспортом, обладнанням, системою сумісних кріплень.
 3. Ми беремо на себе оформлення всієї необхідної митної документації, необхідної для перевезення негабариту через кордон.
 4. У нас є представництва в європейських країнах, в які ви зможете звернутися для замовлення послуги.
 5. Ми даємо своїм клієнтам гарантії.

Без досвіду і знання нормативних тонкощів перевезення негабаритних вантажів доставити судно буде складно. Довіряйте це заняття професіоналам.

Як замовити перевезення яхти, катера з Європи?


Вибираючи перевізника яхти, катера, враховуйте, що назвати ціну на транспортування такого плавального кошти (навіть усереднену) складно, так як багато залежить від його конкретного типу. Більшість яхт оснащено щоглами, обладнанням для навігації, капітановими містками, що визначає її висоту. При побудові маршруту це потрібно враховувати, так як по шляху проходження можуть зустрічатися мости, естакади. Тому потрібно точно знати габарити перевезеного об’єкта.


Якщо ви звернетеся в «ПРОФАГРОТРАНС», виконання замовлення буде відбуватися таким чином:

 • Наш співробітник по документації зробить виміри яхти або катера.
 • На основі цих даних буде обраний транспорт і платформа для доставки з Європи.
 • З клієнтом підписується офіційний договір із зазначенням термінів поставки і остаточної вартості.
 • Фахівці розробляють оптимальний маршрут, готують дозвільні документи на ввезення судна з Європи.
 • Вантаж доставляється в вказане замовником місце.
 • Об’єкт здається клієнтові, відбувається перевірка цілісності судна.


Найчастіше для транспортування катерів і яхт ми використовуємо спеціальні автомобілі, призначені виключно для перевезення негабаритних вантажів, це дозволяє професійно закріпити і перевозити яхту, а GPS моніторинг дозволить вам в реальному часі контролювати доставку. Ми надаємо гарантії своїм клієнтам, так як розуміємо, що навіть найменша подряпина на корпусі плавзасобу може погіршити його вартість і привести до дорогого ремонту.
У нас є низько рамні платформи, розраховані на перевезення негабариту, а також спеціальні причепи, в них кільова частина катера опускається між парою балок трала. Це зменшує висоту вантажу разом з транспортним засобом. Якщо перевезення здійснюється на плоскій платформі, під судно робиться кильблоках, застосовуються інші надійні кріплення. Перевозити судна з компанією «ПРОФАГРОТРАНС» зручно і безпечно!

Переваги

Протягом останніх 5 років ми завоювали довіру сотень наших клієнтів і інтенсивно працюємо над поліпшенням якості наших послуг.

GPS Моніторинг

Ви можете 24 години в добу відстежувати ваш вантаж по реальним GPS координатам машини на карті. Наші логісти та водії завжди на зв’язку!

Всі дозволи

Ми швидше за всіх отримаємо для вас всі дозволи і гарантовано пройдемо всі пункти контролю і кордони. Ви задубіть про документах і витрачених нервах на чиновників

Великий досвід

Наш багато річний досвід і тисячі рейсів дозволили накопичити нам рішення для всіх можливих проблем і складнощів які можуть виникнути. Наша перевезення обійдеться вам саме в заявлену вартість.