Перевезення катерів, яхт з Європи

Якщо ви купили катер або яхту в Європі і тепер вам потрібно перевезти її на територію України, звертайтеся в компанію «ПРОФАГРОТРАНС». Оптимальним в цьому випадку є варіант доставки автомобільним транспортом, він буде швидшим і максимально безпечним. Наші фахівці знайомі з тонкощами доставки негабаритних вантажів, тому перевезення катерів, яхт з Європи з нами займе мінімум часу, а цінний вантаж прибуде в цілості.

У нас є офіс в Німеччині, який допоможе оформити всю дозвільну документацію. Співпрацюючи з нами, ви уникнете проблем з поліцією, митними службами. Ви витратили достатньо коштів на покупку сучасного плавзасобу, дозвольте нам допомогти вам заощадити на його доставці.

Ви можете довіритися нам з наступних причин:

 1. ми зібрали команду досвідчених водіїв, які знаються на тонкощах перевезення яхт, катерів, човнів. Їм можна довірити транспортування навіть найдорожчих моделей;
 2. у нас є автопарк з відповідним транспортом, обладнанням, системою сумісних кріплень;
 3. ми беремо на себе оформлення всієї митної документації, необхідної для перевезення негабариту через кордон;
 4. у нас є офіс в Німеччині, в який ви зможете звернутися для замовлення послуги;
 5. ми даємо своїм клієнтам гарантії.

Без досвіду і знання нормативних тонкощів перевезення негабаритних вантажів доставити судно буде складно. Довірте цю роботу професіоналам.

Як замовити перевезення яхти, катера з Європи?

Вибираючи перевізника яхти, катера, враховуйте, що назвати ціну на транспортування такого вантажу (навіть орієнтовну) складно, так як багато що залежить від його конкретного типу. Більшість яхт вкомплектовані щоглами, обладнанням для навігації, капітанськими містками, які і визначають її висоту. При побудові маршруту це потрібно враховувати, так як по дорозі можуть зустрічатися мости, естакади. Потрібно точно знати габарити катера або яхти.

Якщо ви звернетеся в «ПРОФАГРОТРАНС», виконання замовлення буде відбуватися таким чином:

 • наш співробітник  визначить розміри яхти або катера згідно документації;
 • на основі цих даних буде обраний транспорт і платформа для доставки з Європи;
 • з клієнтом підписується офіційний договір із зазначенням термінів поставки і остаточної вартості;
 • наші фахівці розробляють оптимальний маршрут, готують дозвільні документи на ввезення судна з Європи;
 • вантаж доставляється у вказане замовником місце4
 • об’єкт здається клієнтові, відбувається перевірка цілісності катеру.

Найчастіше для транспортування яхт ми використовуємо спеціальні причіпи, призначені виключно для перевезення негабаритних вантажів. Це дозволяє професійно закріпити і перевозити яхту, а GPS моніторинг дозволить вам в реальному часі контролювати доставку. Ми надаємо гарантії своїм клієнтам, так як розуміємо, що навіть найменша подряпина на корпусі плавзасобу може зменшити його вартість і привести до дорогого ремонту.
У нас є низькорамні платформи, розраховані на перевезення негабариту, а також спеціальні трали,  на яких кільова частина катера опускається між парою балок трала. Це зменшує загальну висоту вантажу та причепу. Якщо перевезення здійснюється на плоскій платформі,  яхта ставиться на кільблок, використовуються інші надійні кріплення. Перевозити катери чи яхти з компанією «ПРОФАГРОТРАНС» зручно і безпечно!

Дізнайтесь вартість та срок доставки: заповніть форму та отримайте орієнтовний розрахунок від наших логістівПереваги

Протягом останніх 5 років ми завоювали довіру сотень наших клієнтів і інтенсивно працюємо над поліпшенням якості наших послуг.

GPS Моніторинг

Ви можете 24 години в добу відстежувати ваш вантаж по реальним GPS координатам машини на карті. Наші логісти та водії завжди на зв’язку!

Всі дозволи

Ми швидше за всіх отримаємо для вас всі дозволи і гарантовано пройдемо всі пункти контролю і кордони. Ви задубіть про документах і витрачених нервах на чиновників

Великий досвід

Наш багато річний досвід і тисячі рейсів дозволили накопичити нам рішення для всіх можливих проблем і складнощів які можуть виникнути. Наша перевезення обійдеться вам саме в заявлену вартість.