Перевезення сільгосптехніки з Європи

Сільськогосподарська техніка з Європи знаменита своєю високою якістю. Більшість підприємств вважає за краще купувати техніку за кордоном, так як це вигідно. Можна вибрати товар, який буде служити довгі роки. Витрати на таке придбання окупляться швидко: сільськогосподарська техніка з Європи менше схильна до поломок, зроблена «на совість», зносостійка.

Європейські виробники пропонують такі машини для сільського господарства:

 • Техніка для обробки ґрунту (глибокорозпушувач, важкий коток ін.);
 • Посівні агрегати (пневматична сівалка, механічна сівалка і ін.);
 • Кормозбиральні машини (причіпна, навісна);
 • Бурякозбиральна техніка (самохідні комплекси);
 • Причепи;
 • Комбайни;
 • Трактори.

Одні купують нову сільгосптехніку, а хтось вибирає б / у варіант. Це відмінний спосіб придбати якісний товар за ціною виробника! Колишня у використанні сільськогосподарська техніка не поступається за характеристиками нової. Найчастіше вона обслуговується майстрами, які використовують якісне паливо і ретельно стежать за продуктивністю механізмів.

Особливості перевезення с / г техніки


Сільгосптехніка вважається негабаритним вантажем. Її розміри є нестандартними, до них пред’являються додаткові вимоги. Розміри негабаритного вантажу:

 • Ширина – від 2,55 м;
 • Висота – 3 м і більше;
 • Довжина від 18 м;
 • Вага від 24 т.


Але при цьому немає стандартів на вагу вантажу і транспортного засобу разом. Транспортування зазвичай роблять за допомогою розкладних причепів довжиною від 8 до 22 метрів. Найчастіше комбайни або трактори перевозять зі знятими колесами, а в інших машинах обов’язково от’едіняют об’ємні і навісні частини і закріплюють їх на рамі поруч з вантажем.
Розбирання обладнання дозволяє правильно розподілити вагу перевезеного об’єкта і оптимізувати габарити. У деяких випадках транспортування в розібраному вигляді дозволяє знизити витрати на митниці. Перевезення відносно невеликих тракторів, комбайнів можна здійснювати на напівпричепах типу «тіффбет». Використання таких причепів дозволяє заощадити на навантаження та розвантаження, оскільки їх особливість – це арки для коліс і низька рама, що дозволяє сільгосптехніки заїжджати на причіп своїм ходом.

Дозвол на перевезення с / г обладнання


Для транспортування великогабаритного вантажу необхідно звернеться в спеціальну компанію, яка займеться організацією перевезення сільськогосподарської техніки. Для транспортування необхідно оформити дозвіл. У ньому вказуються параметри транспортного засобу, габарити вантажу, а також маршрут, яким буде переміщатися транспортний засіб. Також необхідно враховувати, що будь-який дозвіл разове, універсальної документації на перевезення сільськогосподарського обладнання не існує.


Планування оптимального маршруту


Головним принципом будь транспортування є безпека. Маршрут планується по дорогах загального користування, але з урахуванням висоти ліній електропостачання. По можливості уникаючи вузьких доріг, а також мостів. При цьому водій повинен чітко дотримуватися зазначеного маршруту і правил дорожнього руху.


Розмитнення сільськогосподарської техніки


Згідно зі статтею 5 Закону України «Про порядок ввезення та пересилання», при ввезенні на вантаж накладають мито і податок на його вартість. На кордоні власник зобов’язаний пред’явити документи на сільгоспмашину з обов’язковим позначенням собівартості. При виникненні у митників сумніви з приводу ціни обладнання вони можуть зажадати підтвердження з відділу митної вартості та тарифів. Якщо ціна підтвердилася, то власник зобов’язаний внести оплату за в’їзд і ПДВ. Розмір мита залежить від типу обладнання:

 • нове або б / у;
 • наскільки потужний двигун;
 • хід гусеничний або колісної.


В середньому ціна на розмитнено коливається від 0 до 20% від заявленої вартості. В основному сума залежить сума з ПДВ чи ні.

Переваги

Протягом останніх 5 років ми завоювали довіру сотень наших клієнтів і інтенсивно працюємо над поліпшенням якості наших послуг.

GPS Моніторинг

Ви можете 24 години в добу відстежувати ваш вантаж по реальним GPS координатам машини на карті. Наші логісти та водії завжди на зв’язку!

Всі дозволи

Ми швидше за всіх отримаємо для вас всі дозволи і гарантовано пройдемо всі пункти контролю і кордони. Ви задубіть про документах і витрачених нервах на чиновників

Великий досвід

Наш багато річний досвід і тисячі рейсів дозволили накопичити нам рішення для всіх можливих проблем і складнощів які можуть виникнути. Наша перевезення обійдеться вам саме в заявлену вартість.