Перевезення сільгосптехніки з Європи

Сільськогосподарська техніка з Європи знаменита своєю високою якістю. Багато  підприємств вважає за краще купувати техніку там.

У компанії “ПРОФАГРОТРАНС” можна замовити перевезення:

  • техніки для обробки ґрунту (глибокорозпушувач, каток, дискова борона, плуг);
  • посівних агрегатів;
  • кормозбиральних комбайнів;
  • бурякозбиральної техніки;
  • причепів;
  • тракторів.

Одні купують нову сільгосптехніку, а хтось вибирає б / в варіант. Це відмінний спосіб придбати якісний товар за ціною виробника! Колишня у використанні сільськогосподарська техніка практично не поступається за характеристиками новій. Найчастіше вона обслуговується майстрами, які використовують якісне паливо і ретельно стежать за продуктивністью механізмів.

Компанія регулярно отримує річні европейські дозволи на перевезення вантажів певних розмірів практично на всю техніку. Таким чином, якщо вантаж має вказані в дозволі параметри, від моменту заповнення замовником заявки до моменту перевезення проходить значно менше часу.

Також компанія «ПРОФАГРОТРАНС» має офіс в Німеччині – завдяки цьому ми можемо дуже швидко отримувати нові дозволи.

За роки роботи ми розробили ефективну технологію співпраці з клієнтами і зарекомендували себе як надійний партнер в сфері організації негабаитних перевезень.

Планування оптимального маршруту

Головним принципом будь – якого транспортування є безпека. Маршрут планується по дорогах загального користування, але з урахуванням висоти ліній електропостачання. По можливості уникаємо вузьких доріг, а також мостів. При цьому водій повинен чітко дотримуватися зазначеного маршруту і правил дорожнього руху.

Дізнайтесь вартість та срок доставки: заповніть форму та отримайте орієнтовний розрахунок від наших логістівПереваги

Протягом останніх 7 років ми завоювали довіру сотень наших клієнтів і інтенсивно працюємо над поліпшенням якості наших послуг.

GPS Моніторинг

Ви можете 24 години в добу відстежувати ваш вантаж по реальним GPS координатам машини на карті. Наші логісти та водії завжди на зв’язку!

Всі дозволи

Ми швидше за всіх отримаємо для вас всі дозволи і гарантовано пройдемо всі пункти контролю і кордони. Ви задубіть про документах і витрачених нервах на чиновників

Великий досвід

Наш багато річний досвід і тисячі рейсів дозволили накопичити нам рішення для всіх можливих проблем і складнощів які можуть виникнути. Наша перевезення обійдеться вам саме в заявлену вартість.