Трансформатори з Європи

Промислові трансформатори можуть досягати розмірів одноповерхової будівлі. Транспортувати такий негабарит вельми складно, особливо з Європи в Україну. Як правило, найбільше труднощів виникає з документацією. На все це йде багато часу і коштів, тим більше, якщо займатися подібним вперше. Тому простіше, дешевше, швидше звернутися до професіоналів. Компанія “ПРОФАГРОТРАНС” займеться вирішенням даної проблеми в найкоротші терміни. Все, що необхідно для початку роботи, це інформація, звідки забрати трансформатор і куди його доставити.

Особливість перевезення трансформаторів з Європи

Трансформатори – дороге обладнання. Як правило, вони перевозяться як  цілісна конструкція. 


Трансформатор відноситься до небезпечних предметів і навіть є вибухонебезпечним, тому з ним потрібна максимальна обережність. Найголовніше, це забезпечити «мертву» стійкість, щоб, особливо на поворотах, не пошкодити вантаж.

Зазвичай такий вантаж розміщується на одній або декількох платформах  і надійно закріплюється. Це дозволяє  рівномірно розподілити навантаження і робить транспортний засіб легшим в управлінні.

Що необхідно для транспортування трансформаторів з Європи?

У компанії “ПРОФАГРОТРАНС” працюють досвідчені водії-експедитори. Наші машини регулярно проходять технічний огляд і відповідають сучасним вимогам. У нас є дозвіл на роботу, свої логісти, які допомагають підібрати оптимальний маршрут.

Для перевезень ми використовуємо спеціальні причепи, призначені для негабаритних вантажів.

Які проблеми можуть виникнути при перевезенні негабариту з Європи в Україну?

В Європі дещо відмінні від наших правила для транспортування негабариту, там більш ретельно ставляться до документації. 

У випадку некорректних документів,  на найближчому посту вантаж буде відправлений на стоянку до розгляду. Крім того, буде накладено штраф, втрачено час і кошти.

Послуги компанії ПРОФАГРОТРАНС

Наша компанія займається транспортуванням негабаритних вантажів в Україну з-за кордону та з України в Европу не перший рік. У нашому автопарку сучасна і перевірена техніка. Висококваліфіковані співробітники мають великий стаж роботи.
Ми знаємо всі підводні камені, які можуть зустрітися в процесі оформлення документів або безпосередньо в дорозі. Ми доставимо трансформатор швидко і якісно.

Дізнайтесь вартість та срок доставки: заповніть форму та отримайте орієнтовний розрахунок від наших логістівПереваги

Протягом останніх 5 років ми завоювали довіру сотень наших клієнтів і інтенсивно працюємо над поліпшенням якості наших послуг.

GPS Моніторинг

Ви можете 24 години в добу відстежувати ваш вантаж по реальним GPS координатам машини на карті. Наші логісти та водії завжди на зв’язку!

Всі дозволи

Ми швидше за всіх отримаємо для вас всі дозволи і гарантовано пройдемо всі пункти контролю і кордони. Ви задубіть про документах і витрачених нервах на чиновників

Великий досвід

Наш багато річний досвід і тисячі рейсів дозволили накопичити нам рішення для всіх можливих проблем і складнощів які можуть виникнути. Наша перевезення обійдеться вам саме в заявлену вартість.