Трансформатори з Європи

Трансформатори не завжди бувають розміром з системний блок, а промислові агрегати і зовсім можуть досягати розмірів одноповерхової будівлі. Тому транспортувати такий негабарит вельми складно, особливо з Європи в Україну. Як правило, більше труднощів виникає з документацією. На все це йде багато часу і коштів, тим більше, якщо займатися подібним вперше. Тому простіше, дешевше, швидше звернутися до професіоналів. Компанія ПРОФАГРОТРАНС займеться вирішенням даної проблеми в самі найкоротші терміни. Все, що необхідно для початку роботи, це звідки забрати трансформатор і куди його доставити.

Що таке негабарит?


Відповідно до законів України, до негабаритних вантажів відноситься предмет, який вище, ніж 4 метри, ширше, ніж 2,6 метра, довше, ніж 22 метри. Все, що не вписується в ці параметри, прийнято вважати негабаритним вантажем.
Параметри пов’язані з висотою мостів, шириною смуги, можливістю входити в повороти, не створюючи аварійної ситуації для інших. Таке перевезення вимагає від водія досвіду, знань, а також опрацювання маршруту. Задіюється спеціальна техніка, додатковий транспорт і багато іншого.

Особливість перевезення трансформаторів з Європи


Трансформатори – дороге обладнання, як правило, вони транспортується цілісної конструкцією, але може додатково йти в комплектації і допоміжне обладнання або елементи кріплення.
Трансформатор відноситься до небезпечних предметів і навіть вибухонебезпечним, тому з ним потрібна максимальна обережність. Найголовніше, це забезпечити «мертву» стійкість, щоб особливо на поворотах не пошкодити вантаж.
Зазвичай використовуються лафети, на одній або декількох платформах поміщається блок і закріплюється. Такий склад рівномірно розподіляє навантаження і дозволяє більш якісно управляти транспортним засобом.

Що необхідно для транспортування трансформаторів з Європи?


У нашій компанії ПРОФАГРОТРАНС працюють досвідчені водії, які вміють поводитися з технікою, яка, регулярно проходить технічний огляд і відповідає сучасним вимогам. У нас є дозвіл на роботу, свої юристи і логісти, які допомагають підібрати оптимальний маршрут. Також, даний маршрут ми завжди узгоджуємо з поліцією, щоб не виникло труднощів, з огляду на стан наших доріг і регулярно змінюються вимоги ПДР.
Для перевезення негабариту ми найчастіше використовуємо:

  • Лафети. Це рухомі склади, що нагадують низькі майданчики із загальною направляючої або парою. Дозволяють перевозити довгі предмети, досить «слухняні» в шляху.
  • Трали. Мають довгу платформу, придатні для транспортування спеціальної техніки або обладнання. Посилена конструкція витримує великі навантаження, які рівномірно розподіляються за складом.
  • Евакуатори. Ними, як правило, транспортують колісну техніку методом буксира.
  • Інша техніка. У нас досить багато різноманітних фургонів, вантажівок і спеціальних машин, які дозволяють з мінімальними витратами доставити об’єкт на місце.


Після огляду об’єкта фахівці вирішують, який вибрати транспорт для перевезення, щоб зменшити фінансові витрати замовника і в той же час забезпечити все необхідне для збереження вантажу.


Які проблеми можуть виникнути при перевезенні негабариту з Європи в Україну?


В Європі дещо відмінні від наших правила для транспортування негабариту, там більш ретельно ставляться до документації. Проблема полягає в інстанціях, вирішення яких необхідно отримати. В іншому випадку на найближчому посту вантаж буде відправлений на стоянку до розгляду. Крім того, буде накладено штраф, втрачено час і кошти.
В Україні на митниці можуть виникнути проблеми з паперами, якщо в них допущена хоча б одна помилка. Але наші фахівці знають всі норми і вимоги, готують необхідні документи для пред’явлення і стежать за правильністю їх оформлення.
Ще одна проблема полягає у виборі маршруту, наші дороги залишають бажати кращого. Тому експедитори і логісти вибирають самі безлопатеві і оптимальні траси, щоб не було затримки в дорозі і не створювалися аварійні ситуації. Ми узгоджуємо маршрут зі співробітниками ДАІ, щоб не виникало неприємних ситуацій під час перевірки.


Послуги компанії ПРОФАГРОТРАНС


Наша компанія займається транспортуванням негабаритних вантажів по Україні та з-за кордону не перший рік. У нашому автопарку сучасна і перевірена техніка. Висококваліфіковані співробітники мають великий стаж роботи.
У нас власний штат юристів, логістів, експедиторів для детального опрацювання маршруту. Знаємо всі підводні каміння, які можуть зустрітися в процесі оформлення документів або безпосередньо в дорозі. Ми доставимо трансформатор швидко і недорого.

Відгуки клієнтів

Ми дуже цінуємо думку наших клієнтів і намагаємося працювати так, щоб нас рекомендували партнерами!

Величезне спасибі за оперативну доставку вантажу. Ми залишилися дуже задоволені співпрацею і будемо звертатися знову.

Александр Сиволапов
Директор - ООО «Индустрия Техногрупп»

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Mary Scott
Founder & CEO
Thursday, August 31, 2017

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Mary Scott
Founder & CEO
Thursday, August 31, 2017

Переваги

Протягом останніх 5 років ми завоювали довіру сотень наших клієнтів і інтенсивно працюємо над поліпшенням якості наших послуг.

GPS Моніторинг

Ви можете 24 години в добу відстежувати ваш вантаж по реальним GPS координатам машини на карті. Наші логісти та водії завжди на зв’язку!

Всі дозволи

Ми швидше за всіх отримаємо для вас всі дозволи і гарантовано пройдемо всі пункти контролю і кордони. Ви задубіть про документах і витрачених нервах на чиновників

Великий досвід

Наш багато річний досвід і тисячі рейсів дозволили накопичити нам рішення для всіх можливих проблем і складнощів які можуть виникнути. Наша перевезення обійдеться вам саме в заявлену вартість.

У вас є конкретне питання

Прорахунок вантажа протягом 15 хвилин