Трансформатори з Європи

Трансформатори не завжди бувають розміром з системний блок, а промислові агрегати і зовсім можуть досягати розмірів одноповерхової будівлі. Тому транспортувати такий негабарит вельми складно, особливо з Європи в Україну. Як правило, найбільше труднощів виникає з документацією. На все це йде багато часу і коштів, тим більше, якщо займатися подібним вперше. Тому простіше, дешевше, швидше звернутися до професіоналів. Компанія “ПРОФАГРОТРАНС” займеться вирішенням даної проблеми в найкоротші терміни. Все, що необхідно для початку роботи, це звідки забрати трансформатор і куди його доставити.

Що таке негабарит?


Відповідно до законів України, до негабаритних вантажів відноситься предмет, який вище, ніж 4 метри, ширше, ніж 2,6 метра, довше, ніж 22 метри. Все, що не вписується в ці параметри, прийнято вважати негабаритним вантажем.
Параметри пов’язані з висотою мостів, шириною смуги, можливістю входити в повороти, не створюючи аварійної ситуації для інших. Таке перевезення вимагає від водія досвіду, знань, а також опрацювання маршруту. Задіюється спеціальна техніка, додатковий транспорт і багато іншого.

Особливість перевезення трансформаторів з Європи

Трансформатори – дороге обладнання, як правило, вони перевозяться як  цілісна конструкція. Додатково в комплектації може йти допоміжне обладнання або елементи кріплення.
Трансформатор відноситься до небезпечних предметів і навіть є вибухонебезпечним, тому з ним потрібна максимальна обережність. Найголовніше, це забезпечити «мертву» стійкість, щоб, особливо на поворотах, не пошкодити вантаж.


Зазвичай для таких перевезень використовуються лафети, на одній або декількох платформах розміщується блок і закріплюється. Це дозволяє  рівномірно розподілити навантаження і робить транспортний засіб легшим в управлінні.

Що необхідно для транспортування трансформаторів з Європи?

У нашій компанії ПРОФАГРОТРАНС працюють досвідчені водії, які вміють поводитися з технікою. Наші машини регулярно проходять технічний огляд і відповідають сучасним вимогам. У нас є дозвіл на роботу, свої юристи і логісти, які допомагають підібрати оптимальний маршрут, і узгоджуємо його з усіма необхідними організаціями.

Для перевезення негабариту ми найчастіше використовуємо:

  • Лафети. Це рухомі склади, що нагадують низькі майданчики із загальною направляючої або парою. Дозволяють перевозити довгі предмети, досить «слухняні» в дорозі;
  • трали. Мають довгу платформу, придатні для транспортування спеціальної техніки або обладнання. Посилена конструкція витримує великі навантаження, які рівномірно розподіляються по всій площі платформи;
  • евакуатори. Ними, як правило, транспортують колісну техніку методом буксира;
  • інша техніка. У нас досить багато різноманітних фургонів, вантажівок і спеціальних машин, які дозволяють з мінімальними витратами доставити об’єкт на місце.

Після огляду об’єкта фахівці вирішують, який вибрати транспорт для перевезення, щоб зменшити фінансові витрати замовника і в той же час забезпечити все необхідне для збереження вантажу.

Які проблеми можуть виникнути при перевезенні негабариту з Європи в Україну?

В Європі дещо відмінні від наших правила для транспортування негабариту, там більш ретельно ставляться до документації. 

Якщо якогось документу немає,  на найближчому посту вантаж буде відправлений на стоянку до розгляду. Крім того, буде накладено штраф, втрачено час і кошти.


В Україні на митниці можуть виникнути проблеми з паперами, якщо в них допущена хоча б одна помилка. Але наші фахівці знають всі норми і вимоги, готують необхідні документи для пред’явлення і стежать за правильністю їх оформлення.


Ще одна складність полягає у виборі маршруту. Наші дороги залишають бажати кращого. Тому експедитори і логісти вибирають оптимальні траси, щоб не було затримки в дорозі і не створювалися аварійні ситуації. Ми узгоджуємо маршрут зі співробітниками Департаменту патрульної поліції, щоб не виникало неприємних ситуацій під час перевірки.

Послуги компанії ПРОФАГРОТРАНС

Наша компанія займається транспортуванням негабаритних вантажів по Україні та з-за кордону не перший рік. У нашому автопарку сучасна і перевірена техніка. Висококваліфіковані співробітники мають великий стаж роботи.
У нас власний штат юристів, логістів, експедиторів для детального опрацювання маршруту. Ми знаємо всі підводні каміння, які можуть зустрітися в процесі оформлення документів або безпосередньо в дорозі. Ми доставимо трансформатор швидко і недорого.

Переваги

Протягом останніх 5 років ми завоювали довіру сотень наших клієнтів і інтенсивно працюємо над поліпшенням якості наших послуг.

GPS Моніторинг

Ви можете 24 години в добу відстежувати ваш вантаж по реальним GPS координатам машини на карті. Наші логісти та водії завжди на зв’язку!

Всі дозволи

Ми швидше за всіх отримаємо для вас всі дозволи і гарантовано пройдемо всі пункти контролю і кордони. Ви задубіть про документах і витрачених нервах на чиновників

Великий досвід

Наш багато річний досвід і тисячі рейсів дозволили накопичити нам рішення для всіх можливих проблем і складнощів які можуть виникнути. Наша перевезення обійдеться вам саме в заявлену вартість.